Informace pro zákazníky Autopotahytaso.cz

Zde najdete přehledně informace o termínech dodání, platbách dopravě, obchdoních podmínkách a další podobných tématech.

Termín dodání standartní termín dodání je nyní 25 pracovních dní od objednání. Přesnější termín dodání Vám bude zaslán emailem při potvrzení objednávky.

Všechny autopotahy se šijí dle konkrétních požadavků zákazníka a dle konfigurace automobilu.

Doprava

Zboží zasíláme po celé ČR a na Slovensko.

Cena dopravy pro zásilky:

ČR: 162 Kč na dobírku , platba převodem a platební kartou 132,- Kč
SR: 360 Kč
Dopravu zajišťujme pomocí služeb České pošty – Balík Do Ruky a GLS. Na Slovensko posíláme pomocí GLS.

Osobní odběr

Objednané autopotahy a ostatní autodoplňky je možné si vyzvednou na adrese naší provozovny: Autopotahy Taso, Havlíčkova 1444, 293 01 Mladá Boleslav

pro osobní odběr vždy vyčkejte na informaci, že Vaše objednávka je vyřízena a zboží přiraveno k vyzvednutí.

Platba

Platba za zboží je možná následujícími způsoby:

Hotově – při osobním převzetí v naší provozovně

Dobírkou – zaplacení zásilky zboží přepravci – platba u kurýrní služby GLS momentálně pouze platební kartou, hotovost kurýr nepřevezme. Děkujeme za pochopení.

Převodem – zaplacením zálohové faktury před dodáním

Obchodní podmínky a Ochrana soukromí

Kompletní obchodní podmínky a Zásady ochrany soukromí (GDPR) na stránce: Podmínky

Vrácení zboží

Kupující v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu prokazatelně doručeno do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, a to na adresu elektronické pošty prodávajícího info@autopotahytaso.cz
Lze využít tento vzorový formulář o odstoupení

Dle ustanovení § 1837 zákona 89/2012 Sb., nelze odstoupit ve vyjmenovaných případech, pro autopotahy šité na míru platí bod d) o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

Reklamace

Veškeré reklamace směřujte na e-mail: info@autopotahytaso.cz nebo tel: 326 729 372. Pro rychlejší vyřízení reklamace je vhodné zaslat fotky, z kterých bude zřejmé čeho se problém týká. Reklamace se nevztahuje na barevné odchylky materiálu na webových stránkách a reálná skutečnost. Možnost zaslání vzorů na požádání nebo Vás odkážeme na našeho obchodního partnera ve Vašem místě bydliště, který má k dispozici vzorník materiálů.

Reklamace vyřizujeme obratem, nejpozději do 30 dní od doručení zásulky s reklamací. Zásilky s reklamací směřujte na adresu: Havlíčkova 1444, 29301 Mladá Boleslav.

Kde je možné si prohlédnout látky na výrobu autopotahů

Kompletní vzorník látek je v naší provozovně: Havlíčkova 1444, 29301 Mladá Boleslav. Jednotlivé vzory látek je možné si také prohlédnout u našich obchodních partnerů po celé ČR.


Návod nasazení autopotahů

Velkoobchod

Velkoobchodní prodej je řešen individuálně. V případě zájmu o velkoobchodní odběr zboží ( prodejny autodoplňků, autosalony apod. ) nás prosím kontaktujte se svojí poptávkou: info@autopotahytaso.cz nebo taso@volny.cz , případně telefonicky na tel: 326 729 372.