Informace pro zákazníky Autopotahytaso.cz

Zde najdete přehledně informace o termínech dodání, platbách dopravě, obchdoních podmínkách a další podobných tématech.

Termín dodání standartní termín dodání je nyní 20 – 25 pracovních dní od objednání. Přesnější termín dodání Vám bude zaslán emailem při potvrzení objednávky. Z důvodu naplnění kapacity výroby v letošním roce, bude dodání Vaší zakázky druhý týden v lednu 2021. Nabízíme možnost zakoupení dárkového poukazu.

Všechny autopotahy se šijí dle konkrétních požadavků zákazníka a dle konfigurace automobilu.

Doprava

Zboží zasíláme po celé ČR a na Slovensko.

Cena dopravy pro zásilky:

ČR: 150 Kč na dobírku , platba převodem a platební kartou 120,- Kč
SR: 360 Kč
Dopravu zajišťujme pomocí služeb České pošty – Balík Do Ruky a GLS. Na Slovensko posíláme pomocí GLS.

Osobní odběr

Objednané autopotahy a ostatní autodoplňky je možné si vyzvednou na adrese naší provozovny: Autopotahy Taso, Havlíčkova 1444, 293 01 Mladá Boleslav

pro osobní odběr vždy vyčkejte na informaci, že Vaše objednávka je vyřízena a zboží přiraveno k vyzvednutí.

Platba

Platba za zboží je možná následujícími způsoby:

Hotově – při osobním převzetí v naší provozovně

Dobírkou – zaplacení zásilky zboží přepravci – platba u kurýrní služby GLS momentálně pouze platební kartou, hotovost kurýr nepřevezme. Děkujeme za pochopení.

Převodem – zaplacením zálohové faktury před dodáním

Obchodní podmínky a Ochrana soukromí

Kompletní obchodní podmínky a Zásady ochrany soukromí (GDPR) na stránce: Podmínky

Vrácení zboží

Kupující v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu prokazatelně doručeno do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, a to na adresu elektronické pošty prodávajícího info@autopotahytaso.cz
Lze využít tento vzorový formulář o odstoupení

Dle ustanovení § 1837 zákona 89/2012 Sb., nelze odstoupit ve vyjmenovaných případech, pro autopotahy šité na míru platí bod d) o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

Reklamace

Veškeré reklamace směřujte na e-mail: info@autopotahytaso.cz nebo tel: 326 729 372. Pro rychlejší vyřízení reklamace je vhodné zaslat fotky, z kterých bude zřejmé čeho se problém týká. Reklamace se nevztahuje na barevné odchylky materiálu na webových stránkách a reálná skutečnost. Možnost zaslání vzorů na požádání nebo Vás odkážeme na našeho obchodního partnera ve Vašem místě bydliště, který má k dispozici vzorník materiálů.

Reklamace vyřizujeme obratem, nejpozději do 30 dní od doručení zásulky s reklamací. Zásilky s reklamací směřujte na adresu: Havlíčkova 1444, 29301 Mladá Boleslav.

Kde je možné si prohlédnout látky na výrobu autopotahů

Kompletní vzorník látek je v naší provozovně: Havlíčkova 1444, 29301 Mladá Boleslav. Jednotlivé vzory látek je možné si také prohlédnout u našich obchodních partnerů po celé ČR.


Návod nasazení autopotahů

Velkoobchod

Velkoobchodní prodej je řešen individuálně. V případě zájmu o velkoobchodní odběr zboží ( prodejny autodoplňků, autosalony apod. ) nás prosím kontaktujte se svojí poptávkou: info@autopotahytaso.cz nebo taso@volny.cz , případně telefonicky na tel: 326 729 372.