Autopotahy Taso – moderní a kvalitní

Mladá Boleslav, srdce českého automobilového průmyslu, je od roku 1992 domovem firmy AUTOPOTAHY TASO. Díky sledování aktuálních trendů a vysoké kvalitě vyráběných autopotahů se firma stala jedním z nejvýznamnějších českých výrobců potahů na míru.

V roce 2005 jsme vybudovali moderní závod, který jsme doplnili o vzorkovou prodejnu autopotahů, kde si můžou naši zákazníci kdykoliv prohlédnout námi vyráběné autopotahy. Zavedli jsme zároveň novou šicí technologii, díky které jsme přispěli ke zkvalitnění výroby.

Jako významný český výrobce potahů na míru klademe velký důraz na kvalitu, což se odráží ve spokojenosti našich přibývajících zákazníků. S tím souvisí zavedení CUT Systému, který pomocí automatické stříhárny zefektivnil naši výrobu a umožnil nám rozšířit náš prodej autopotahů na míru.

Ve vzorkové prodejně autopotahů v Mladé Boleslavi si můžete prohlédnout naše autopotahy v široké škále barev, materiálů i vzorů. Zaměřujeme se i na prodej autopotahů na míru pro konkrétní modely vozů. Ať už potřebujete kvalitní autopotahy do nákladních vozů nebo autobusů, obraťte se na nás – prodej autopotahů na míru je náš denní chleba. Navštivte nás v naší vzorkové prodejně potahů v Mladé Boleslavi a přesvědčte se na vlastní oči, že výroba autopotahů je naše srdcová záležitost.

 

 

 

Stálý nárůst výroby a velký důraz na optimalizaci kvality vedl k nasazení CUT Systému. Tato investice do automatické střihárny a moderního centra pro vývoj rozšířila dále naše možnosti výroby autopotahů šitých na míru.
 
Zákazníkům nabízíme autopotahy v široké škále barev, materiálů a vzorů. Formou zakázkové výroby  nabízíme  přesné autopotahy šité na míru pro konkrétní modely vozů všech značek.
 
Autopotahy jsou upraveny pro použití bočních airbagů. Výrobky jsou shodné s typem schváleným MDČR č. 552.94/65. ATEST 8SD 1452.
 
V nabídce jsou i přesné autopotahy pro užitkové a nákladní automobily, autobusy a pracovní stroje. Kompletní nabídku autopotahů šitých na míru naleznete v e-shopu.
 
 
 
 
 
 
 
 

Autodoplňky

Dále nabízíme gumové autokoberce, textilní autokoberce, plastové vany do kufruautotrika, autolékárničky a jiné autodoplňky.

 

Velkoobchod – nabídka pro prodejce

Provozujete prodejnu autodílů nebo autodoplňků? Vlastníte nebo provozujete autosalon nebo autoservis? Máte obchod s orientací na auta a automobilový průmysl? Staňte se prodejci kvalitních potahů do aut šitých na míru!

 

Nabízíme:

  • autopotahy šité na míru pro osobní, užitkové a nákladní automobily
  • kvalitní a profesionální zpracování střihů a celkového provedení autopotahů
  • moderní vzory a vysokou kvalitu používaných čalounických látek
  • osobní přístup
  • výhodné obchodní podmínky
  • spolupráci s největším výrobcem potahů na míru v ČR

 

Správný prodejce má:

  • profesionální přístup k zákazníkům
  • propagaci autopotahů Taso
  • aktivní přístup k prodeji autopotahů

 

Konkrétní obchodní podmínky a další informace na tel: 326 729 372

Michal Nosek – obchodní manažer

Eva Šťastná – obchod, účetnictví

Jaroslav Šťastný – obchodní manažer. Tel: 602 332 015

Své poptávky zasílejte na e-mail: taso@volny.cz