Odborná montáž, navlékání autopotahů

Vsaďte na autopotahy od léty prověřené české společnosti AUTOPOTAHY TASO sídlící v Mladé Boleslavi. V našem vlastním závodě šijeme autopotahy na míru do osobních, užitkových i nákladních automobilů nebo i autobusů. Kromě toho nabízíme našim zákazníkům doplňkové služby v podobě odborné montáže v našem výrobním závodě v Mladé Boleslavi nebo v Říčanech u Prahy.

V našem sortimentu si můžete vybrat ze spousty variant materiálů, střihů i barev. Jakmile pro vás zvolený autopotah vyrobíme, naši vyškolení techničtí pracovníci se postarají o odbornou montáž autopotahů přímo do vašeho vozidla. Při odborném navlékání autopotahů máte jistotu kvalitního a přesného nasazení i upevnění autopotahu.

Neznáme slovo „nejde“ a budeme se vám snažit vyjít maximálně vstříc. Vyrobíme autopotahy na jakýkoliv vůz a postaráme se i o odbornou montáž autopotahů. Chcete si objednat výrobu autopotahů? Nebo si jen domluvit schůzku a přijet se k nám podívat? Zavolejte nám na tel. 326 729 372.

 

Zakázková výroba – výroba potahů pro obytné vozy a karavany

Obytné vozy mají své specifika. Většinou jde o dvě sedačky a několik lavic různých rozměrů. S tím si dokážeme poradit. Vyrábíme potahy na různé specifikace a rozměry.

Velký výběr látek a vzorů pro Váš obytný vůz a karavan. Oblečte sedačky do nového! Potahy zhotovíme kompletně na celé příslušenství – lavice, a tak bude Váš vůz celý ladit do vybraného designu.

Prohlédněte si realizace autopotahů

Kontaktujte nás pro bližší informace a podmínky na tel. 326 729 372.

Přečtěte si také našeho: Průvodce výběrem autopotahů